0
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? zarejestruj się »

Mieszkania
Cała Polska

Dodaj ogłoszenie Za darmo i bez rejestracji!

O nas

Rok założenia: 1994. Członek Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Jesteśmy również członkiem wyjątkowo skutecznego Systemu Aktywnej Współpracy .

Jedna oferta nieruchomości oferowana jest AKTYWNIE przez wielu pośredników !!!
Szczegóły na www. s-a-w.pl
Dzięki temu skuteczność sprzedaży jest bardzo wysoka.

Oferujemy
Atuty: doświadczenie solidność obecność od momentu skojarzenia kontrahentów, poprzez notariat do wydania nieruchomości zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa transakcji współpraca z wyselekcjonowanymi bankami w dziedzinie kredytów na zakup nieruchomości reklama ofert: Dziennik Bałtycki, MLS Pomorze, s-a-w.pl obecność w wielu liczących się portalach internetowych, banery na nieruchomościach zgłoszonych na prawach wyłączności inne działania marketingowe zmierzające do szybkiej realizacji zamówień.

Zamknij okno

Nieruchomości Kirjak
Nieruchomości Kirjak

Ul. Jasia i Małgosi 8,
80-308 Gdańsk

Tel. 501 295 650

O nas

Numer licencji zawodowej: 521

więcej »
  • Nieruchomości Kirjak (35)
Filtrowanie
Pokaż tylko
Sortuj wg:
Ogłoszenia: 1-30
ogłoszeń: 30 | 60
Kategorie
Lokalizacje

Mieszkaniami nazywa się nieruchomości wybudowane lub przebudowane tak, aby mogły służyć do celów mieszkaniowych. Tworzą je zespoły pomieszczeń wydzielone trwałymi przegrodami budowlanymi. Co istotne, każde z mieszkań musi mieć niezależne wejście z klatki schodowej, ulicy lub ogrodu.

Z uwagi na ilość izb, wyróżnić można kawalerki, mieszkania dwu-, trzypokojowe i większe. Oprócz nich wydzielone są pomieszczenia pomocnicze: przedpokój, łazienka, toaleta, spiżarnia, garderoba, schowki i inne pomieszczenia znajdujące się w ich obrębie.

Wśród mieszkań wyróżnić można różne formy budownictwa. Każdy z nich ma inny rodzaj własności. Przede wszystkim są to mieszkania przeznaczone na sprzedaż i wynajem, budowane w celach osiągnięcia zysków przez inwestorów. Tego typu lokale oferowane są na rynku pierwotnym nieruchomości.

Wyróżnić można również mieszkania spółdzielcze, które oddawane do użytku przez spółdzielnie mieszkaniowe, a przeznaczane dla członków do nich należących. Można mieć różnego rodzaju prawa do tego typu nieruchomości.

Ponadto wśród mieszkań znajdują się lokale komunalne, które budowane są za pieniądze z budżetu gminy. W dużej mierze są socjalne i interwencyjne, jednak część z nich jest z możliwością wykupu.

Oprócz nich wspomnieć warto o tzw. mieszkaniach społeczno-czynszowych, które budowane są przez towarzystwo budownictwa społecznego przy wsparciu Krajowego Funduszu Mieszkaniowego.

Mieszkania na sprzedaż dostępne są zarówno od osób prywatnych, jak i firm. W obrocie nimi bardzo często uczestniczą pośrednicy. Mieszkania mogą być z tzw. rynku pierwotnego, gdy są nowo wybudowane. Oferują je deweloperzy. Z kolei mieszkaniami z rynku wtórnego sprzedają zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa.

Copyright © 2011-2017 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Polityka cookies.

Przewiń do góry